Sídlo firmy:

HUMPOLEC

ul. Emericha Dítě 1770, Humpolec 396 01


Provozovna:

JIŘICE

ul. Průmyslová 307, Humpolec 396 01


Email: zukal@jihlavsko.com

IČO: 68540906
DIČ: CZ7607161518


 

Volná pracovní místa:
 

Na HPP hledáme kandidáta na pozici montážník.

Požadujeme:

  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Časovou flexibilitu
  • Řidičské oprávnění sk. B

Výhodou: 

  • Vyučení v oboru nábytkář, truhlář
  • Zkušenost s řízením dodávkového vozu

Praxe v oboru není nutností.

 Nástup možný ihned.

V případě zájmu nás kontaktujte na zukal@jihlavsko.com.


 

Výroba nábytku Zukal

Kuchyně      Nábytek na míru      Vestavěné skříně

Zpracování          Kontakty         Činnost


Výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na míru:

Na výrobu kuchyní a veškerého nábytku jsou používány všechny běžně dotupné materiály. Díky tomu jsme schopni splnit jakýkoliv požadavek klienta v tomto ohledu. Díky novým, používaným technologiím jsme schopni zaručit vysokou kvalitu zpracování. Náš nábytek je vyrobený z kvalitního materiálu a je osazený kováním např. Blum, Hettich, Grass, atd. Pro nejlepší výsledek je důležitý fungující tým, který zajišťuje veškeré práce spojené s realizací. Proto veškeré činnosti provádějí zaměstnanci firmy.


Od návrhu po realizaci:

Pro přiblížení představy poskytujeme odbornou pomoc a zpracování návrhů. Návrhy provádíme na PC pomocí 3D zobrazení, včetně kalkulace. Vypracovaný návrh se dále upravuje dle přání klienta. Kuchyně a veškerý nábytek je možné vybavit vybavovacími předměty od většiny dostupných značek. Při podpisu objednávky (smlouvy) je stanoven termín dodání výrobku s přihlédnutím na požadavky klienta.


První krok, zaměření:

Jedná se o zjištění parametrů, všech potřebných vzdáleností, vývodů medií a odpadů. Pracovník provádějící zaměření Vás průběžně informuje, případně je schopen odpovědět na Vaše dotazy či připomínky.


Realizace:

Kvalitně provedená montáž je výsledkem celé realizace. Montáže provádí sehraná dvou až tříčlenná skupina montážníků, která se postará o profesionální průběh a kvalitní provedení. Montážníci používají profesionální nářadí. Montáž ve většině případů trvá jeden až čtyři dny (dle složitosti výrobku).

Vytvořeno v systému shopadmin® 2020 - 2021